Exhibitor Registration Form

Company details

select
I want to give other contact details to the invoice

User data / contact data

Login data

I hereby grant my permission for the Gdańsk International Fair Co. (Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A) or institutions authorised by it to enter my personal data info a database and for this information to be processed repeatedly now and in the future (pursuant to the provisions of the Act 29 August 1997 on the Protection of Personal Data - Journal of Laws No. 101 of 2002, item 926,as amended)
I hereby declare my consent to receive marketing information from Gdańsk International Fair Co. on a/m mail address (according to Act Electronic Service Providing of 18th July, 2002, published in Journal of Laws no 144 item 1204)
Oświadczam, że mając na względzie przepisy art.106n ustawy z 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług, akceptuję wystawianie i udostępnianie faktur w formie elektronicznej .

FAQ

otrzymuję komunikat, że mój adres istnieje już w systemie
komunikat ten oznacza, że w przeszłości rejestrowaliście się już Państwo w systemie targowym i posiadacie w nim konto. Zapomniane hasło można zresetować, korzystając z funkcji [Zapomniałem hasła] na stronie logowania. Osoby posiadające już konto w systemie nie muszą rejestrować się ponownie.

czy nazwa użytkownika [Login] może być adresem e-mail?
tak, to częsta praktyka, minimalizuje ilość zapamiętywanych informacji

 co oznacza * przy opisie pola (np. E-mail *)?
znak ten oznacza, że jest to pole koniecznego wypełnienia

inny problem z rejestracją
skontaktuj się proszę z nami na pomoc@exposupport.pl